Hakkımızda kurumsal

Sağlam temeller üzerine güven inşa ettiğimiz farklı projeler ile kendi alanında saygın bir noktaya ulaşarak, ülkemizin geleceği için güvenli yatırımlara da imza atan firmamız, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren yeni mimari düzenine uygun olarak geliştirmiştir.

 

Kocaeli Beton A.Ş, halen Kocaeli il sınırları içerisinde birbirlerine ve merkeze canlı olarak veri hatlarıyla bağlı tam donanımlı 3 tesiste, bilgisayar kontrolü olan ve tam donanımlı, otomasyonlu 2 beton santrali ile üretim yapmaktayız. Üretilen betonlar uydu takip sistemleri ile donatılmış mikserlerimiz ile inşaat şantiyelerine sevk edilmektedir. Böylece final noktasına kadar tüm süreçler modern teknolojik altyapısı üstünde inşa edilmiş yazılımlar ile hassas, titiz kalite güvence ve kalite kontrol süreçleri ile takip edilmekte ve müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmetlerin temini sağlanmaktadır.

 

Kocaeli Beton A.Ş. Her zaman güvenilirlik, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişim odaklı bu anlayışları, tüm çalışanlarımıza bu hizmette ortak odak noktalarını oluşturmayı hedeflemekteyiz.