Hazır Beton tesisi

Modern yaşamın, sağlıklı kentleşme ve sağlam yapılaşmanın gereklerinden biri de çağdaş inşaat teknolojileri ve hazır beton kullanımıdır. Kocaeli Beton, yaygın tesisleri, modern santralları, çok sayıda beton pompası ve transmikserden oluşan geniş araç filosu, uzman ve eğitimli kadrosu, entegre bilgisayar ağı ve tam otomasyonu ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Kocaeli beton hazır betonda müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği uygulamaları ve ürün çeşitliliğini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan ve ilimizin önemli şirketleri arasında lider konumunda yer alan Kocaeli Beton, Marmara Bölgesi’ndeki hazır beton santralleriyle hizmet vermektedir. Kocaeli bölgesinde büyük inşaat projelerine özel olarak beton hizmeti de sağlayan Kocaeli Beton, hazır beton sektörünün seçkin kuruluşlarındandır.

Kalite, disiplin ve dürüstlük çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Hızlı, etkin ve doğru çözümler sunan Kocaeli Beton, hazır beton tesislerini her geçen gün genişleterek ilimizin en güçlü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Yıllardır hizmet verdiğimiz hazır beton sektöründe, deneyimli kadrosuyla ilerlemeye devam eden kaliteli bir inşaat firmasıdır. Daha yaşanabilir çevreye duyarlı insanların rahat yaşayabileceği yaşamlarını devam ettireceği alanlarda kullanılan hazır beton ürünlerin tamamı belirlenen standartlara uygun olarak gelişen teknoloji dünyasında çevre dostu hizmet sunmaktadır.
Üretim Kapasitesi
Günlük / 3000m3
Üretim Tesisi
7500m2
TÜRKAK Standartlarında
ISO 9001:2000 belgeli üretim yapılmaktadır.